Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint

Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
Type kunstwerkAffiches
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
jaar:  ca. 1990
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 65 x 50 cm.
gesigneerd: niet gesigneerd
gedateerd:  ongedateerd, ca 1990
Conditie:  Mint

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich
https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2
Kleine galerie uitgave uitgevoerd in zeefdruk
Binnen Nederland € 4,95
Naar België € 9,50
Naar Duitsland € 9,50
Europese Unie € 14,50
Wereldwijd € 19,00

Christiaan Paul Damste (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  silkart
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
50 cm
65 cm