Jaartal | 1952 |
Techniek | Tempera |
Drager | Karton |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Starttijd | 5-1-2024 om 20:25 |
Eindtijd | 13-1-2024 om 15:52 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |