Christoph Aussems - Brekkesto

Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!Christoph Aussems - Brekkesto kopen? Bied vanaf 75!
  • Christoph Aussems (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Mooi werk, mooi ingelijst. Nr 1 van 25. Ik heb er nog eentje (figuur aan het strand, hier te koop). Bij mijn ouders hingen ze samen aan de muur.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Christoph Aussems (1951)

Geplaatst door  anjakroeze66
Lid sinds 2020
0 verkochte items
50 cm
60 cm
25 cm
20 cm
Starttijd28-3-2021 om 18:13
Eindtijd11-4-2021 om 21:50
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland