Jan Jans - Olieverf op doek, Haven Delfzijl - Ingelijst
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf
Piet de Regt - Vaart met ophaalbrug
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Clemens Briels beeld ‘En el pais de maravillas’. Bestaande uit 2 handbeschilderde polyresin beelden.
De hoogte is 26 cm. Deze beelden worden nog maar zelden als set aangeboden, terwijl Briels ze als één beeld heeft ontworpen.
De beelden verkeren in uitstekende staat. Worden zorgvuldig verpakt, aangetekend via PostNL, verzonden.
Code: ZZBEE
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Drouwenermond, Nederland |
Objectlocatie | Drouwenermond, Nederland |
Starttijd | 5-2-2018 om 15:43 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 20:43 |