Sinds 2006/2007 zijn wij in het bezit van dit prachtige schilderij. We willen het nu verkopen om iets anders op te hangen.
Collin van der Sluijs De Nederlandse kunstenaar Collin van der Sluijs komt uit Maastricht en is in 1991 gestart als beeldmaker. Inmiddels is hij uitgegroeid tot veelzijdig kunstenaar. Collin zijn werken bestaan uit schilderijen met olieverf, acryl en aquarel, tekeningen met pen en inkt en waanzinnige muurschilderingen. Met zijn zeer herkenbare stijl en fantasierijke afbeeldingen ontwikkelt hij alledaagse verhalen
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland
koeriersdienst