Zeer fraai vormgegeven en kleurrijk sculptuur van drie mensfiguren die vrolijk applaudisseren, een opbeurend tafereel. De figuren hebben een groen, rood en blauwkleurig patina, helemaal passend bij de sfeer van dit sculptuur. Titel “:Applaus voor uw prestatie “ Als dank voor de geleverde inspanning. Hoogte : 27 cm Materiaal: legering op fraaie zwart marmeren sokkel Kunstenares: Corry Ammerlaan Het beeld is op de achterzijde gesigneerd: CAN Wordt geleverd inclusief info kaart Het verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50