DEATH NYC, Graffiti Pop Art Print, - Verkocht

DEATH NYC, Graffiti Pop Art Print,  kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

DEATH NYC, Graffiti Pop Art Print,  kopen? Bied vanaf 60!DEATH NYC, Graffiti Pop Art Print,  kopen? Bied vanaf 60!
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige gelimiteerde zeefdruk van de befaamde DEATH NYC, reeks van 100,uitverkocht!

Dit werk is nr 20/100.

Origineel gesigneerd en gedateerd(2013).

Afm.: 33 x 45,7cm

Komt met originele COA en droogstempel.

Authenticiteit gewaarborgd.

Uit prive collectie

DEATH NYC

Geplaatst door  albabrochius
0 verkochte items

Starttijd28-12-2014 om 13:45
Eindtijd4-1-2015 om 13:45
Biedingen (8)