Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2011 |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Het werk verkeerd in goede conditie en is zuurvrij in passe-partout gezet . Passe-partouts heeft de maat van 50-50 cm | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elsloo, Nederland | ||
Starttijd | 1-12-2021 om 10:28 |
Eindtijd | 4-12-2021 om 16:00 |
Objectlocatie | Elsloo, Nederland |