Edith Cammenga - Herinnering

Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!
Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!Edith Cammenga - Herinnering kopen? Bied vanaf 70!
  • Edith Cammenga (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2011
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herinnering is een wat melancholisch werk van cammenga . Het landschappelijke vloeit samen met de persoon doch zijn ze ontheemd.Dat wordt verduidelijkt  door de twee technieken die doorelkaar heen zijn gebruikt. Nml potlood en aquarel.werk van cammenga is in bezit van musea. O.A. Museum Gouda, Schiedam,Den haag en Krona, verder werk in bezit van Rijkscollectie, instituut collectie Nederland , werk nu te zien bij kunst en cultuur Assen , aankomend  bierumerschool bierum
Het werk verkeerd in goede conditie en is zuurvrij in passe-partout gezet . Passe-partouts heeft de maat van 50-50 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elsloo, Nederland
Binnen Nederland € 7,25

Edith Cammenga (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Art-chauvet
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
25 cm
25 cm
Starttijd1-12-2021 om 10:28
Eindtijd4-12-2021 om 16:00
Openingsbod € 70
ObjectlocatieElsloo,  Nederland