FA. (5)

Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap

Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap kopen? Bied vanaf 350!
Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap kopen? Bied vanaf 350!Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap kopen? Bied vanaf 350!Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap kopen? Bied vanaf 350!Ellen Grote Beverborg - Bloemen landschap kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  FemVerwindt

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ellen Grote Beverborg (1960)
Jaartal2003
StijlRomantisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen140 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot groen werk met bloemen

Schilderij sinds 2003 in bezit, altijd op een mooie plek gehangen.

Ellen Grote Beverborg (1960)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  FemVerwindt

Lid sinds 2021
0 verkochte items
200 cm
140 cm
Starttijd:17-01-2022 om 11:41
Eindtijd:24-01-2022 om 21:46
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieRidderkerk, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie