Els Boone, keramiek, Doorzicht

Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!
Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!Els Boone, keramiek, Doorzicht kopen? Bied vanaf 80!

Ongespecificeerd

Favoriet

Geplaatst door  Hdj

1 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Collectors item!
Unicum tegel, ontworpen en vervaardigd door Els Boone in 1968, afkomstig van de Experimentele Afdeling van "Porceleyne Fles". Certificaat van oorsprong aanwezig (zie foto). De tegel is in klei gedecoreerd, alkalisch glazuur.

Afmetingen: 22 bij 22 cm, gewicht 1200 gram, bevestigd op houten plaat waarmee de tegel opgehangen kan worden. Op deze plaat is de tegel gesigneerd door Els Boone (EB).

De tegel is aan de bovenkant enigszins beschadigd (zie foto's) wat, indien opgehangen, niet opvalt.

De tegel wordt aangetekend verzonden

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Hdj

1 verkochte items
Starttijd:25-03-2016 om 17:45
Eindtijd:02-04-2016 om 17:45
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieNederland