Dit item is niet beschikbaar
Jos Mertens - Zeezicht met zeilboten
Joop Crompvoets - Vaas (keramiek, blauw en andere kleuren)
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst ( Zeer groot)
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976