Erik Zwezerijnen - Het werk heet NYC

Erik Zwezerijnen - Het werk heet NYC kopen? Bied vanaf 750!
  • Erik Zwezerijnen (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
New York Skyline met taxi
Conditie is goed. Werk is gekocht voor €1150,-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland

Starttijd13-1-2022 om 11:31
Eindtijd16-1-2022 om 21:01
Openingsbod € 750
ObjectlocatieIJmuiden,  Nederland