Erin Corr - La Déscente du Croix

Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!
Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!Erin Corr - La Déscente du Croix kopen? Bied vanaf 250!
  • Erin Corr (1805-1862)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekGravure
OnderwerpSchilderkunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Gravure van La Déscente de Croix van paint par Rubens, commencé par Erin Corr, terminé par Jh Franck

Stempel van Wt Jonsten Versaemt
Adres : Imp Ch Chardon ainé, rue Hautefeuille 30, Paris

volgens Centrum Rubenianum  is het  een gravure van Theophile Clement Blanchard (1820 - 1849) die het middenpaneel van Rubens' altaarstuk uit de Antwerpse kathedraal weergeeft. Alle gegevens zijn hier te vinden:
https://www.alienor.org/collections/oeuvre/85147--la-descente-de-croix-d-apres-rubens
verder door experten 20jaar geleden geschat op een waarde van 250€ destijds
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Linden, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20

Erin Corr (1805-1862)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  myriam-vg
Lid sinds 2023
0 verkochte items
90 cm
120 cm
Starttijd27-1-2023 om 18:57
Eindtijd5-2-2023 om 22:40
Openingsbod € 250
ObjectlocatieLinden,  België