Frans Lammers - Landschap

Frans Lammers - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
Frans Lammers - Landschap kopen? Bied vanaf 150!Frans Lammers - Landschap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Laurik

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Frans Lammers (1911-1966)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 75 cm (h x b)
Lijst55 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstwerk heeft 20 jaar droog opgeslagen gelegen
ConditieRedelijk

Er zitten een paar lichte verkreukingen in .

Frans Lammers (1911-1966)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Laurik

Lid sinds 2022
0 verkochte items
95 cm
55 cm
75 cm
33 cm
Starttijd:31-01-2022 om 13:12
Eindtijd:13-02-2022 om 19:42
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieDrijber, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie