Frans van Hienen - zonder titel

Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frans van Hienen - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Frans van Hienen (1947)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1967
DragerPaneel
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7.8 x 5.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1967 houten paneeltje in doosje datum links okt 1967 en gesigneerd Frans v Hienen rechts onder 58mm x 78mm x 19mm
Frans van Hienen (1947) is een bekend en gewaardeerd fijnschilder en representant van de zogenaamde nieuwe Utrechtse school (fantastisch of magisch realisme) bron internet
het doosje waarin het paneeltje is geplaatst is in goede conditie en ongeschonden
Binnen Nederland € 6,45
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25