Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Er zijn twee kleine reparaties uitgevoerd aan het doek. Zie hiervoor de foto's. Het schilderij verdient zeker om een keer goed schoongemaakt te worden, hierdoor komt het dan nog veel beter tot zijn recht. Het schilderij verkeert verder, net als de lijst in goede staat. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 19-3-2024 om 16:11 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 21:18 |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |