Frederik Teding van Berkhout - Jhr.

Frederik Teding van Berkhout - Jhr. kopen? Bied vanaf 25!
Frederik Teding van Berkhout - Jhr. kopen? Bied vanaf 25!Frederik Teding van Berkhout - Jhr. kopen? Bied vanaf 25!Frederik Teding van Berkhout - Jhr. kopen? Bied vanaf 25!
  • Frederik Teding van Berkhout (1883-1965)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1936
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 26 cm (h x b)
Lijst29 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jonkheer Frederik Teding van Berkhout werd in 1883 geboren in Haarlem en stierf in 1965 in Warnsveld. Hij was bankdirecteur in Haarlem, tevens een verdienstelijk kunstschilder, die zijn opleiding kreeg aan de Haarlemse school voor kunstnijverheid. Hij was lid van het genootschap "Kunst zij ons doel".
De aquarel betreft een havengezicht "In de baar van Vigo" (noordwest Spanje). De aquarel is gevat in de originele donkerbruine houten kraalljst. Op de achterzijde geeft Teding een beschrijving en heeft hij opnieuw zijn handtekening gezet.

Lichte roestplekjes

Frederik Teding van Berkhout (1883-1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  AadvanToor

Lid sinds 2020
0 verkochte items
36.5 cm
29 cm
26 cm
18.5 cm
Starttijd:09-03-2020 om 13:54
Eindtijd:22-03-2020 om 22:43
Openingsbod € 25
ObjectlocatieUgchelen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland