Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972

Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
  • Friedrich Gräsel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Friedrich Gräsel

Lithografie

Handgesigneerd

Handgenummerd 9/75

Afmetingen: 54 x 54 cm

In uitstekende staat

Friedrich Gräsel

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:01-05-2017 om 20:39
Eindtijd:06-05-2017 om 20:39
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHengelo, Nederland