Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972

Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Friedrich Gräsel - Lithografie - Handgesigneerd - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
  • Friedrich Gräsel
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Friedrich Gräsel

Lithografie

Handgesigneerd

Handgenummerd 9/75

Afmetingen: 54 x 54 cm

In uitstekende staat

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland

Friedrich Gräsel

Starttijd1-5-2017 om 20:39
Eindtijd6-5-2017 om 20:39
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHengelo,  Nederland