Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1958 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Mooie kleuren | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 27-3-2024 om 16:25 |
Eindtijd | 5-4-2024 om 20:13 |
Objectlocatie | Breda, Nederland |