Gerard van Loon - Gerardvan Loon: Olieverf, Zwemsters

Gerardvan Loon: Olieverf, Zwemsters kopen? Bied vanaf 425!
Gerardvan Loon: Olieverf, Zwemsters kopen? Bied vanaf 425!Gerardvan Loon: Olieverf, Zwemsters kopen? Bied vanaf 425!
  • Gerard van Loon (1931)
Type kunstwerkSchilderij

ATTRACTIEF KLEURRIJK OLIEVERF OP DOEK VAN GERARDUS JOHANNUS  VAN LOON (1931)
GETITELD "" ZWEMSTERS"
GESIGNEERD EN 1972
73 X 73 CM

Gerard van Loon volgde zijn opleiding als beeldend kunstenaar aan de Kunstacademie Minerva te Groningen en heeft  les gehad van leden van de Groninger Ploeg, onder andere van Jan Altink.

Zijn tweede opleiding genoot hij aan het Koninklijk Conservatorium voor muziek in Den Haag.
Hij was een aantal jaren verbonden als solist bij de Nederlandse Operastichting te Amsterdam.
Hij heeft o.a. gezongen met Marco Bakker, Gré Brouwenstein en Christine Deutekom.

In zijn schilderscarriere koos hij vaak voor de figuratie, waarbij stads- en dorpsgezichten, sportschilderijen en portretten zijn voorkeur hadden. Met name zijn meer abstracte werk, met losse toets geschilderd, en met helder kleurgebruik is dynamisch en verrassend.

Dit schilderij, geschilderd tijdens zijn verblijf in Zeist in 1972 is hiervan een verfrissende exponent.

Werk van Gerard is naar het buitenland verkocht, met name naar Amerika

Gegarandeerd.

Gerard van Loon (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Pjotr2
0 verkochte items
Starttijd18-3-2016 om 14:31
Eindtijd1-4-2016 om 15:31
Openingsbod € 425