Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Peter de Ru - Introvert Portret
Jaartal | 1992 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 27.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.4 x 40.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
2 kleine vlokjes papier van de achterkant zijn los in de lijst, maar indien gewenst zijn deze zeker te verwijderen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.