H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst

H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!
H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!H. van Straaten - Olieverf schilderij in lijst kopen? Bied vanaf 500!
  • H. van Straaten
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd schilderij van H. Van Straaten.
Het is alsof het lampje echt brand in dit huiselijk tafereel.
ConditieBeschadigd
Prachtige schilderij alleen een klein scheurtje boven het lampje en hoek van lijst

H. van Straaten

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sofachsa
Lid sinds 2021
0 verkochte items
86 cm
65 cm
59 cm
38.5 cm
Starttijd21-8-2021 om 22:17
Eindtijd26-8-2021 om 19:51
Openingsbod € 500
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland