Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd

Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
  • Hans Hafor Forster (1917-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Grote, door de Zwitserse kunstenaar hans Forster in oplage van 75 gedrukte Lithografie - abstracte compositie -. Potloodgesigneerd, gedateerd en genummerd. Niet ingelijst.

Hans Forster (auch hafor) (1917-1994)
Hans Forster entstammt einer Handwerkerfamilie im Kanton Thurgau.
Er verbrachte seine Kindheit im Waisenhaus und erlernte einen Handwerklichen Beruf. Lange lebte und arbeitete er in Zürich und später in Zug.
H. Forsters unverwechselbarer, abstrakter Mal-Stil fasziniert immer wieder aufs Neue. Er spielte ausgezeichnet mit den zwei Gegensätzen hell und dunkel. Ab 1947 setzte er sich intensiv mit der Malerei auseinander.
1955 – 1956 Stipendium der Stadt Zürich – Aufenthalt in Paris.
Darauf folgten Ausstellungen in:
Strau–hoff, Zürich
Galerie Läubli, Zürich
Kunstsalon Wolfsberg, Zürich
Kunsthalle, Basel
Kunsthaus, Aarau
Kunsthalle, Bern
Alte Kirche, Boswil
Stiftung Lands & Gyr, Zug u.v.m.
Wandgemälde, Polizeigebäude, Zug
Glasfenster, Schulhaus Huben, Frauenfeld
Wandteppich, reformierte Kirche, Steckborn

de randen van het papier zijn wat onregelmatig.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Hans Hafor Forster (1917-1994)

Zwitsers Zwitsers Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
65 cm
50 cm
Starttijd21-11-2023 om 20:17
Eindtijd26-11-2023 om 22:45
Openingsbod € 36
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland