Jaartal | 1991 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gouache op papier
1991
Handgesigneerd en gedateerd in
potlood
Uniek exemplaar
Afmetingen blad: 70,0 x 49,5
cm
In zeer goede staat
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 20-1-2022 om 11:48 |
Eindtijd | 29-1-2022 om 21:04 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Landen, België |