FA. (3)

Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987

Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!
Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!Helene Delprat - kleurenlitho - zonder titel - 1987 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Helene Delprat (1956)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren
Prachtige litho van de hand van Helene Delprat. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd met potlood.

Dit werk is gebruikt voor het affiche voor een tentoonstelling bij galerie Adrien Maeght in Parijs in 1987. Duidelijke invloeden van de befaamde kunstenaar Jean-Michel Basquiat.

Het geheel verkeert in goede conditie.

Helene Delprat (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:29
Eindtijd:03-04-2022 om 21:37
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd