Hendrik Werkman - Metro 1 - Verkocht

Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Werkman - Metro 1 kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrik Werkman (1882-1945)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1929
Techniek Varia
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Architectuur
Afmetingen 74 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Hendrik Werkman litho "Metro 1"

Druksel van Hendrik Werkman uit 1929, in beperkte oplage uitgegeven door "Litho's de Poel & Co" , druk Schut & Casparie. Groningen April 1993. Dit betreft de heruitgave uit 1993. Het origineel bevindt zich in het Groninger museum.

Afmeting beeld ca 50x66,5 cm op papier 62x74 cm.

Conditie: uitstekend. Zeer fraai ingelijst met smetteloze passe-partout in dure Nielsen lijst, blauw aluminium.

Hendrik Werkman (1882-1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  PVH
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
62 cm
74 cm