Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1896 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40.3 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De conditie van het werk is zeer goed te noemen. Het kan zijn dat sommige van de litho's een kleine vouw of andere vorm gebruikssporen hebben. Bekijkt u daarom alstublieft de foto's zorgvuldig voor een goed beeld. Het werk is altijd bewaard gebleven in het portfolio waardoor het minimaal heeft geleden. Aan de achterkant ziet u in de hoeken een restant van het bevestigingsmiddel waarmee de litho's in het portfolio geplakt waren. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Starttijd | 12-10-2023 om 9:11 |
Eindtijd | 21-10-2023 om 21:15 |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |