Jaartal | 1889 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 108 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Naam schilder: Hoogeweegen Henri
1860-1895 Rotterdam-Rotterdam
Voorstelling: Winteravond in Kaatsheuvel
Afmeting: 64 x 108 centimeter
Techniek: Olieverf op doek
Lijst: Goudkleurige staaflijst met witte inlay
Drager: Houten spanlijst
Conditie: Goed, plaatselijk enige fijne ouderdoms craquelures
Signature: Henri Hoogeweegen links onder
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goed, plaatselijk enige fijne ouderdoms craquelures | |