Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel

Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel kopen? Bied vanaf 200!
Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel kopen? Bied vanaf 200!Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel kopen? Bied vanaf 200!Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel kopen? Bied vanaf 200!Henri Hoogewegen - Winteravond in Kaatsheuvel kopen? Bied vanaf 200!
  • Henri Hoogewegen (1860-1895)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1889
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 x 108 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Naam schilder: Hoogeweegen Henri

1860-1895 Rotterdam-Rotterdam

Voorstelling: Winteravond in Kaatsheuvel

Afmeting: 64 x 108 centimeter

Techniek: Olieverf op doek

Lijst: Goudkleurige staaflijst met witte inlay

Drager: Houten spanlijst

Conditie: Goed,  plaatselijk enige fijne ouderdoms craquelures

Signature: Henri Hoogeweegen links onder

Goed, plaatselijk enige fijne ouderdoms craquelures
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland

Henri Hoogewegen (1860-1895)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  nantkojansen
Lid sinds 2021
0 verkochte items
126 cm
81 cm
108 cm
64 cm