Als groot bewonderaar van Vincent van Gogh besloot Henri van der Waals een reis te maken in diens voetsporen. Zijn werkterrein en inspiratiebron was de Veluwe. Hij ontwikkelde een geheel eigen penseelvoering en zijn werk is krachtig en ingrijpend. Dit schilderij 'een vaas met bloemen' is een prachtig en indringend werk. Er komt niet vaak iets van Henri van der Waals op de markt. Een uitgelezen moment om deze schilder beter te leren kennen. Het forse schilderij is in goede staat maar zou opnieuw opgespannen moeten worden om het nog beter tot zijn recht te laten komen.
kijkt u op YouTube de video over deze schilder. https://www.youtube.com/watch?v=LbzsKBArWXI
Graag verzenden in overleg. Ophalen altijd mogelijk in Edam.
Goed
opnieuw opspannen wenselijk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Edam, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 25,00