Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots

Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!
Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!Henricus Jansen - Groep zingende en dansende pierrots kopen? Bied vanaf 150!
  • Henricus Jansen (1867-1921)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van de hand van de Nederlandse Jugendstil illustrator, tekenaar en schilder Henricus Jansen (1867 - 1921). Henricus Jansen volgende een opleiding aan de Akademie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en werkte onder de naam Henricus. Linksonder gesigneerd. Ingelijst door J. Hoogendam Spiegel- en Lijstenfabriek en in Kunstwerken aan de Dennenweg 114c in Den Haag (sticker op achterzijde), één van de steden waarvan bekend is dat Henricus er heeft gewerkt. Het Leids Prentenkabinet is in het bezit van tekeningen van Henricus Jansen uit 1891.

Hoogte en breedte werk is inschatting. Werk heeft geen passe-partout. Niet uit de lijst gehaald.

Door het glasplaatje in de lijst zijn de foto's helaas minder scherp. Ook is de achtergrond iets "geliger" dan weergegeven.

De staat van de tekening is goed. De originele lijst heeft gebruiks- en ouderdomssporen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De meern, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Henricus Jansen (1867-1921)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  PUYG
Lid sinds 2019
0 verkochte items
42 cm
28 cm
40 cm
27 cm
Starttijd12-4-2022 om 15:18
Eindtijd19-4-2022 om 22:10
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDe Meern,  Nederland