Herman Prins, vrouw in vreemde de wagen. Ingekleurde pentekening

Herman Prins, vrouw in vreemde de wagen. Ingekleurde pentekening  kopen? Bied vanaf 400!
  • Herman Prins (1922-1987)
TypeTekening / Aquarel

Deze ingekleurde pentekening laat iets zien van de fantasie van Herman Prins, Op vrijwel elke tekening van hem zijn vogels en vissen (en mensen) te zien. Ingelijst: 38 x 56 cm (afbeelding). Ingelijst.

Herman Prins (1922-1987)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  jancpronk
FA. (1 )

2 verkochte items
Starttijd:01-04-2018 om 16:36
Eindtijd:15-04-2018 om 16:36
Openingsbod € 400
ObjectlocatieKamerik,  Nederland