Hetty Rogaar-Fontein - C4672-A

Hetty Rogaar-Fontein - C4672-A kopen? Bied vanaf 125!
Hetty Rogaar-Fontein - C4672-A kopen? Bied vanaf 125!Hetty Rogaar-Fontein - C4672-A kopen? Bied vanaf 125!
  • Hetty Rogaar-Fontein
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 55.5 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C4672-A, H. Rogaar Fontein, bloemstilleven met Lupines, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 70 x 55,5, lijstmaat 80 x 65 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, craquelures, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, los in linkerbovenhoek.

Hetty Rogaar-Fontein

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
65 cm
80 cm
55.5 cm
70 cm
Starttijd24-6-2021 om 15:17
Eindtijd8-7-2021 om 20:37
Openingsbod € 125
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland