Iris Roskam - De Berg Fuji

Iris Roskam - De Berg Fuji kopen? Bied vanaf 300!
Iris Roskam - De Berg Fuji kopen? Bied vanaf 300!Iris Roskam - De Berg Fuji kopen? Bied vanaf 300!Iris Roskam - De Berg Fuji kopen? Bied vanaf 300!
  • Iris Roskam (1976)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal2000
TechniekGlas
Afmetingen99 x 24.5 x 24.5 cm (h x b x d)
Gewicht20000 gram
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Toren van 6 glazen elementen,  geschoven op een ijzeren stang die bevestigd is aan een ijzeren standring. De vorm verwijst naar de berg Fuji: onderaan het groen van het landschap, bovenaan de sneeuwkap van de berg.

Het kunstwerk is door mij gekocht van de kunstenaar zelf, bij een bezoek aan het atelier van Willem Heesen in Acquoi, waar Iris Roskam toen werkzaam was.
Van 2006 tot 2018 vormde zij een kunstenaarsduo met Arno Coenen. Samen hebben ze diverse kunstwerken gemaakt, waaronder het plafondkunstwerk Hoorn des overvloed voor de Markthal.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oud-beijerland, Nederland

Iris Roskam (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  zinkart
Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
24.5
99
24.5
Starttijd1-3-2024 om 12:24
Eindtijd15-3-2024 om 19:52
Openingsbod € 300
ObjectlocatieOud-Beijerland,  Nederland