Over de kunstenaar:
Johannes Jacobus (Jan J.) van der Stap werd geboren op 28 augustus 1874 te Delft en overleed op 5 februari 1940 eveneens te Delft. Hij woonde en werkte zijn gehele leven in Delft. Van der Stap heeft wel tekenles gevolgd, maar vormde zich verder voornamelijk zelf. Hij schilderde, aquarelleerde en tekende (pastel) in de trant van de Haagse School stadsgezichten, dorpsgezichten en landschappen in de omtrek van Delft.
Over het werk:
Olieverf op paneel. Afgebeeld is een stadsgezicht met molen. Het werk is linksonder gesigneerd met 'Jan J. van der Stap'.
Herkomst:
Art Dumay (Nuenen)
Goed
Het werk is in een goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,95