Een apart en licht schilderij van de schilder Jan Lemmens uit de jaren 70. Hij signeert hier met Lemm. Zie beschrijving van de RKD. Ter info, een bekend werk van hem is een portret van koningin Beatrix, zelfde kleuren blauw en handtekening. Dit werk hangt in de koninklijke verzamelingen. Het schilderij is olieverf op doek ,gesigneerd en afmetingen 80 x70 cm. Het schilderij was ingelijst in witte houten baklijst. Inmiddels uit de lijst en het doek ziet er prima uit. Kan zo weer ingelijst worden of ik geef de lijst mee. De lijst is uit de jaren 70 en niet perfect. Voor meer details zie de foto's.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 18,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 20,00
Extra