FA. (3)

Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene

Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!
Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Jan Luyken (1649-1712)
TypeGrafiek tot 1900
Periode< 1800
TechniekEts
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd

Uitgave door Frans Houttuyn. Ets uit begin 18e eeuw.
Wordt gerold verstuurd in een brede solide koker.

In redelijke tot goede gebruikte staat. Middenvouw zoals uitgegeven, licht vlekkerig, randschade

Jan Luyken (1649-1712)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
49 cm
40 cm
Starttijd:27-02-2022 om 12:05
Eindtijd:07-03-2022 om 22:14
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland