Dit prachtig gestileerde sculpture is van de in Italië wonende bekende Nederlandse beeldhouwer Jan Praet massief brons gesigneerd Jan Praet.
Zijn werken worden zelden aangeboden en zijn zeer geliefd bij kunstverzamelaars.
Titel "Naakte Man" nummer 3 van 50 exempl. Hoogte 40 cm.
Staat Zeer goed
Met boekwerk van Jan Praet vol met zijn werken.
Jan Praet was jaren docent aan diverse kunstopleidingen in België. Sinds 2001 woont en werkt hij in Italië. Hij studeerde aan het Stedelijk Hoger Instituut voor Visuele Communicatie en Vormgeving te Gent, en aan het Provinciaal Hoger Instituut voor Kunstonderwijs te Hasselt. Hij werkt in voornamelijk brons, en beeldt mythologische figuren en de menselijke figuur uit, met speciale interesse in de menselijke beweging.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00
Europese Unie
€ 34,00
Extra