We zien een kampvuurtje met 2 figuren in een bos. Gesigneerd met H. Endlich.
Goed
Er is wat lichte craquelé
Het schilderij is niet vervuild
Het doek is vrij vlak
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diepenheim, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50