Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1858 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 13.5 x 17.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Geen gebreken. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||