Jan Terwen - Oudewater - Verkocht

Jan Terwen - Oudewater kopen? Bied vanaf 28!
Prenten voor 1900

Jan Terwen - Oudewater kopen? Bied vanaf 28!Jan Terwen - Oudewater kopen? Bied vanaf 28!Jan Terwen - Oudewater kopen? Bied vanaf 28!
  • Jan Terwen (1813-1873)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1858
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13.5 x 17.2 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Oudewater – 1858

Staalgravure van  J. Terwen / J.M. Kolb naar een tekening van Ch. Schüler.
Uit: J.L. Terwen. Het Koningrijk der Nederlanden, voorgesteld in eene reeks van naar de natuur geteekende schilderachtige gezigten.
Gouda: G. B. van Goor, 1858. Gedrukt bij G.G. Lange, Darmstadt.

Afmetingen afbeelding: 13,5 x 17,2 cm.
Zacht gekleurd, Achterzijde blanco. Goede staat.

Geen gebreken.
Binnen Nederland € 9,05
Naar België € 12,55
Naar Duitsland € 12,55
Europese Unie € 14,55
Wereldwijd € 19,30
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Jan Terwen (1813-1873)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Traiectum
Lid sinds 2019
38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
17.2 cm
13.5 cm