Kunstenaar: Jan van Anrooy 1901-1988
Techniek: Gemengde Techniek
Afmetingen: Afbeelding 38 x 48 cm. Lijst 58 x 68 cm.
Datering: 1934
Gesigneerd: Gesigneerd
Lijst: Ingelijst met passe-partout
Jan van Anrooy, Jan Adriaan Marie van Anrooy ( Zaltbommel 1901 – Tricht 1988 ) Van Anrooy kreeg zijn opleiding aan de Koninklijke School voor Kunst, Techniek en Ambacht in 's-Hertogenbosch. Aan deze instelling volgde hij les van Piet Slager. Eind 1943 kwam Van Anrooy in de Betuwe terecht. Aan de oevers van de Linge ontstond zijn typische combinatie van impressionisme en expressionisme, die hem de kwalificatie 'de Betuwse Van Gogh' bezorgde.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00