Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? - Verkocht

Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!
Prenten voor 1900

Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!Jan van de Cappelle - Visserschepen op de rede van ? kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan van de Cappelle (1626-1679)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie puntgave ets. rechtsonder met potlood gesigneerd.
De ets is onbeschadigd, is helder en scherp.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Binnen Nederland € 8,00

Jan van de Cappelle (1626-1679)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  PeterBu
Lid sinds 2018
4 verkochte items
23 cm
17 cm