Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame

Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!
Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!Jean Louis Geldtmeijer - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 25!
  • Jean Louis Geldtmeijer (1920-1995)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een wit- en zwartkrijt portret van een elegante dame, circa 1970, op dun papier, ingelijst in linnen lijst achter museumglas.  Gesigneerd rechtsonder.

Jean Louis Geldtmeijer (Bandung 1920 - Nieuwegein 1995).

Conditie: Papier iets gekreukt, verder goed.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzekerd verzonden.

Papier licht gebobbeld, geen schade of restauratie.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Jean Louis Geldtmeijer (1920-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  griffin
1 verkochte items
51.5 cm
57 cm
44 cm
48.5 cm
Starttijd21-1-2023 om 16:26
Eindtijd4-2-2023 om 10:15
Openingsbod € 25
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland