Jean-Paul Cleren - Kleurenlitho VISAGE IMAGINAIRE - Verkocht

Jean-Paul Cleren - Kleurenlitho VISAGE IMAGINAIRE kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Jean-Paul Cleren (1940)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig kleurenlitho van Jean Paul Cleren.
Afmeting blad  56 x76 cm  in prima staat.
Het werk is in de druk gesigneerd.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Jean-Paul Cleren (1940)

Frans Frans

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
522 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
56 cm
76 cm