Jean-Paul Riopelle - Lithografie - Verkocht

Jean-Paul Riopelle - Lithografie kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jean-Paul Riopelle - Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Jean-Paul Riopelle - Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Jean-Paul Riopelle - Lithografie kopen? Bied vanaf 1!Jean-Paul Riopelle - Lithografie kopen? Bied vanaf 1!
  • Jean-Paul Riopelle (1923-2002)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1974
Techniek Varia
Afmetingen 38 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Kleurenlithografie uit Derrière le miroir No. 208

Uitgevoerd voor het lithografisch gedicht 'Arctique' gepubliceerd door Maeght Paris voor Derriere le Miroir in 1974

1974

Achterzijde blad twee verdere kleurenlithografieën

Middenvouw zoals verschenen

Afmetingen blad: 38 × 55,5 cm

In zeer goede staat
Binnen België € 11,00

Jean-Paul Riopelle (1923-2002)

Canadees Canadees

Geplaatst door  R_tsu
8 verkochte items
55.5 cm
38 cm