JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’ - Verkocht

 JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

 JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150! JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  svennie
FA. (1)

Lid sinds 2017
27 verkochte items
  • Jerre Hakse (1937)

JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’

Origineel schilderij van Jerre Hakse op paneel 34 x 29 cm 'Het Bos"

Mooi schilderij van Jerre Hakse titel 'Het Bos', hetgeen wordt weergegeven in prachtig kleurenspel.

Maat is 34 x 29 cm, zilverenhoutenlijst, 1,3cm met zwarte bies.

Acryl op paneel en gesigneerd op voor en achterkant!

Een veelzijdig persoon met een eigen stijl van schilderen: In zijn werk leert u Jerre Hakse kennen, hij schildert zoals hij is: emotioneel en vitaal. Jerre schildert doeken en gouaches waarin hij toespelingen maakt op iets dat hij gezien of ervaren heeft maar door zijn lyrisch abstracte vertaling veel raadselachtigheden bevatten en dan ook ver van de optische realiteit verwijderd zijn. Zijn schilderijen zijn stijlvast en geschilderd in een stevig handschrift - dat alle ruimte laat aan subtiliteit. Hij vindt het belangrijk dat de beelden die ontstaan uit zijn onderbewustzijn, samen met datgene wat hij voelt en waarneemt, de toeschouwer zullen boeien. Zijn werken zitten in de midden en hogere prijsklasse, zie internet / google. Bieden vanaf een lage drempel nu mogelijk! Unieke kans.

Jerre Hakse (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  svennie
FA. (1)

Lid sinds 2017
27 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:14-11-2017 om 10:57
Eindtijd:21-11-2017 om 10:57
Skylge
21 nov. / 10:52
€ 150