Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Prachtig schilderij van Jo van Wiggen (1922 Culemborg-2008 Appelscha), acryl op board, voorstellende een abstracte compositie.
Rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd 1977.
Afmetingen 81 cm X 72 cm inclusief lijst.
In het tijdschrift "Kunst en wetenschap" 20 ste jaargang nr. 1, voorjaar 2011 staat een artikel over Jo van Wiggen, 1922 - 2008, geboren te Culemborg.
De compositie, de penseelstreek en de kleuren van zijn schilderijen zijn sterk.
De voorstellingen emotioneel geladen. In dit tijdschrift worden zes kunstwerken van zijn hand getoond.
Hij staat ook vermeld in het Quick Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars door H. Visser Servo uitgeverij 1997, blz 560.
In mooie originele staat!
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace code.
Afhalen is ook mogelijk in onze winkel in Steenwijk.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Steenwijk, Nederland |
Objectlocatie | Steenwijk, Nederland |
Starttijd | 20-2-2018 om 14:41 |
Eindtijd | 24-2-2018 om 19:46 |