Joe Wols - Portret

Joe Wols - Portret kopen? Bied vanaf 10!
Joe Wols - Portret kopen? Bied vanaf 10!Joe Wols - Portret kopen? Bied vanaf 10!
  • Joe Wols (1929)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Gemengde Techniek
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Dit werk is gemaakt van aquarel en krijt.
Het papier is verkleurd en het werk is aan de rechterkant scheef afgeknipt.

Binnen Nederland € 10,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Joe Wols (1929)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  scsteene
Lid sinds 2021
1 verkochte items
40.5 cm
60 cm