Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Keramiek |
Stijl | Art Deco |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 56 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 10000 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Zeer gave conditie, geen beschadigingen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weert, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 10-3-2023 om 17:49 |
Eindtijd | 24-3-2023 om 15:07 |
Objectlocatie | Weert, Nederland |