John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" - Verkocht

John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!John Curtis - "Yellow-margined Sawfly" kopen? Bied vanaf 1!
  • John Curtis (1791-1862)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1815
TechniekEts
OnderwerpWetenschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 x 11.5 cm (h x b)
Passe-partout32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • ïnsect is van de orde van de Wespentaille
  • Het plantje is de Pyrola Media, zeldzaam , komt o.a. voor  op Texel
  • Uit uit boek "Brititsch Etmology"
  • Curtis is een Britse entomoloog en graficus
  • Co-auteur van de publicatie "British Entomology", een beschrijving van  769 insecten, voorkomend in Groot Britannie en Ierland. Rijk geillustreerd metingekleurde kopergravures
  • Deze ets is illustratie 93 uit het boek, dat nog steeds het standaardwerk is.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

John Curtis (1791-1862)

Engels Engels

Geplaatst door  keesheerkens
Lid sinds 2022
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
24 cm
32 cm
11.5 cm
20 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland
Starttijd7-11-2023 om 12:44
Eindtijd16-11-2023 om 22:36