Twee aquarellen van Joseph Ignatius (Don Bosco) Maria Jansen (Jos). Beiden met potlood gesigneerd: Joseph Jansen en gedateerd 1967. Volgens "Scheen 1969-1970" werkte Joseph Jansen vanaf medio 1967 in Frankrijk. De aquarellen zijn mogelijk dus in Frankrijk gemaakt, hoewel het in dit overgangsjaar ook nog Rotterdam zou kunnen zijn. Beide aquarellen en de lijsten zijn nagenoeg even groot. De eerste heeft een staand formaat, de ander een liggend formaat.
Goed
De staande aquarel is in zeer goede staat. De liggende aquarel is in mindere staat, want heeft een aantal "uitlopers" van de aquarelverf. Zie hiervoor de foto's. De schilderijen zijn eerst met potlood opgezet en daarna ingekleurd. De potloodtekening is met name op de liggende voorstelling hier en daar nog zichtbaar.
Tot 10 kg.
€ 10,00